×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Strzeliński Ośrodek Kultury oraz Agencja Artystyczna EPICENTRUM KULTURY zapraszają na wyjątkowy koncert Łukasza Zagrobelnego z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w czwartek, 8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej SOK.

Bilety na to wydarzenie w cenie 40 zł/szt. do nabycia w siedzibie Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Informacje/rezerwacje pod numerem telefonu 508 336 583.

 

Łukasz Zagrobelny jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu i jednym z najlepszych męskich głosów w Polsce.


Dokładnie 10 lat temu, w 2007 roku Zagrobelny wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów”
i zaczął odnosić liczne sukcesy. Przyznano mu wiele nagród, jak np. Superjedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Telekamera w kat. Muzyka, Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, czy też Super Nagroda Programu 1 Polskiego Radia przyznana na KFPP w Opolu.
W 2009 roku ukazał się drugi album „Między dźwiękami” a w roku 2012 kolejna płyta „Ja tu zostaję”, która już miesiąc po premierze stała się Złotą Płytą. W roku 2013 ukazał się czwarty już album artysty „Symfonicznie”, będący zapisem koncertu z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej ze studia koncertowego Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.
Zagrobelny od wielu lat związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables”, „Deszczowa Piosenka”, czy „Pięć Ostatnich Lat”, w którym wcielił się w główna rolę – Jamiego.
Od 2016r. w Łukasz gra rolę Clopin w słynnym musicalu „Notre Dame de Paris” na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.
Rok 2017 przyniósł nie tylko tytułową rolę Łukasza w musicalu „Doktor Żywago” w Operze
i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, czy udział w słynnym „Les Miserables” na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, jest to również rok jubileuszu 10-lecia kariery scenicznej Łukasza.
Kolejny album wokalisty ukaże się w 2018 roku.

Dyskografia:
2007 Myśli Warte Słów
2009 Między Dźwiękami
2012 Ja tu zostaję (status Złotej Płyty)
2013 Symfonicznie

Role musicalowe:
Cats - ensambles
Akademia Pana Kleksa - Golarz Filip
Grease - Teen Angel
Miss Saigon - Thuy
Dance of the Vampires - ensambles, solo Nightmare
Les Misérables - Enjolras
Singin' in the Rain - Tenor
Pięć Ostatnich Lat – Jamie
Notre Dame de Paris- Clopin
Doktor Żywago – Jurij Żywago