Hiszpański Wieczór z Carmen

11 października 2018 godz. 19:00
STRZELIŃSKI OŚRODEK KULTURY

Hiszpański Wieczór z Carmen to podróż po słonecznej Sewilii przy dźwiękach najsłynniejszej opery świata. Nie zabraknie także andaluzyjskich tańców i słynnych, popisowych Zarzuel. Podczas wydarzenia, za sprawą znakomitych śpiewaków, zabrzmią m. in. zmysłowa habanera i seguidilla, aria Torreadora, duety miłosne Carmen i Don Jose, a także słynne pieśni na czele z Granadą. Popisowe tańce hiszpańskie wykonają artyści Baletu Sceny Kamienica. Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Haras - mezzosopran (Carmen)
Tomasz Maleszewski - tenor (Don Jose)
Jacek Jaskuła - baryton (Escamillo)
Wioletta Fluda - fortepian
Balet Sceny Kamienica

W programie: fragmenty z opery Carmen G. Bizeta, słynne Zarzuele oraz zmysłowe tańce hiszpańskie.

bilety w cenie: 45 zł NORMALNE, 40 zł ULGOWE dostępne w SIEDZIBIE sok (ul. A. Mickiewicza 2), tel. 71 392 15 43 oraz na stronie internetowej: www.kupbilecik.pl

KONCERT ORKIESTR DĘTYCH

Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na:
KONCERT ORKIESTR DĘTYCH
w ramach projektu polsko-czeskiego pn.: "Odrodzenie historii miast Svitavy i Strzelina" współfinansowanego przez UE ze środków EFRR w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 "Przekraczamy granice"

ŚWIĘTO PATRONA MIASTA STRZELINA MICHAŁA ARCHANIOŁA

Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin oraz Strzeliński Ośrodek Kultury zapraszają na obchody Święta Patrona Miasta Strzelina Michała Archanioła, które odbędą się w sobotę i niedzielę, 29-30 września w Parku Miejskim im. Armii Krajowej w Strzelinie.
Wstęp na imprezę jest darmowy.